Telefon : 0 (224 )452 74 73
Cep : 0 (532) 271 06 97
Tıkalı Kanal Açma

Petek Temizleme, Yıkama Hizmetleri

Petekleriniz ısınmıyor mu ?

Kalorifer tesisatınızdaki petekleriniz veya radyatörlerinizin tıkalı olması kombi sıcaklığını yükseltseniz bile ısınmanıza engel olur. Kombi ve peteklerinizde bulunan kireç ve su taşları radyötörünüzde bulunan kanalları tıkayarak suyu devir daim etmesine engel olur. Kireçlenmiş olan tesisatınız su yolunu daraltır ve istediğiniz ısıyı elde etmeniz imkansız hale gelir. Bütün bu problemleri tesisatınızı kırmadan dökmeden kimsayal ilaçlarımız ve profesyonel cihazlarımız ile temizleyebiliyoruz.

Faturalarınızdan tasarruf etmenin yolları nelerdir?

Peteklerinizi temizleterek doğalgaz faturanızdan yıllık %30 tasarruf etmeniz münkündür. Fazla para ödeyerek ısınamamak yerine temiz bir peteğe sahip olmak ve istediğiniz ısıyı elde etmek istemezmisiniz? O halde erma tesisat petek temizleme hizmetinizdedir. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve temiz bir peteğe sahip olabilirsiniz.

Makina ile petek temizliği nasıl yapılır ?

Petekleriniz makine ile bağlantıları yapılarak kesinlikle kırmadan dökmeden temiz bir şekilde teslim edilir. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki temizleme videomuzu izleyebilirsiniz.