Telefon : 0 (224 )452 74 73
Cep : 0 (532) 271 06 97
Tıkalı Kanal Açma

Sıhhi Tesisat Malzeme, Montaj ve Kurulumu

İnsanların yaşamları için hayati önem taşıyan temiz su temini, kirli ve atık suların yaşam alanlarından güvenli bir şekilde uzaklaştırılması anlamına gelen Bursa sıhhi tesisat, kurulum, montaj, tamir ve bakım hizmetlerini 30 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile sizlere sunmaktayız.

 

Sağlıklı, uzun ömürlü ve kaliteli hizmet

 

Mekanlarınız için sıhhi tesisat sistemlerinin projelendirilmesinden, sağlıklı bir şekilde uygulanmasına anahtar teslim şeklinde hizmetler sunmaktayız.

 

Bursa bölgesindeki evlerinizde, işyerlerinizde ve yaşam alanlarınızda sıhhi tesisat ihtiyaçlarınız için en kaliteli ve uygun fiyatlı malzemelerin temini, her binaya ve kata özel projeye göre uygulanması, montajlarının yapılması ve teslimi süreçlerinde Bursa’nın en tecrübeli ve profesyonel ekibiyle sizlerin hizmetindeyiz. Bursa sıhhi tesisat temizleme, bakım ve onarımlarında profesyonel işçiliğimizin yanı sıra güler yüzlü ve eğitimli personelimiz, kaliteli ve hızlı hizmetlerimizle yaşam alanlarınızdaki sıhhi tesisat çözümlerinde sizlerin yanınızdayız.

 

Bursa bölgesindeki sıhhi tesisat hizmetlerimiz;

 

  • Temiz içme suyu tesisatı kurulumu, bakımı ve onarımı
  • PPrc boru tesisatları, PPrc boru kaynakları ve bakımları
  • Pis su atık giderlerinin bakım ve onarımı
  • Paslanmaz su depolarının montajı ve sağlığı
  • Hidrofor tesisatı ve kurulum hizmeti
  • Sıhhi tesisatlar için kollektör sistemleri kurulumu

 

Bursa bölgesinde okullarda ve hastanelerde, belediye, sosyal tesis, kültür merkezi, AVM, fabrika, konut ve işyerlerinde büyük küçük tüm sıhhi tesisat çalışmaları için bizlere güvenebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan tüm soruları bizlere sormak için iletişim bölümündeki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.