Telefon : 0 (224 )452 74 73
Cep : 0 (532) 271 06 97
Bursa gider açma hizmetleri ve Tıkalı Kanal Açma Bursa kanal açma hizmetleri ve Bursa gider açma

Tıkalı Kanal, Tuvalet Gideri Açma


Evinizde, ofisinizde, tuvaletinizde, banyonuzda ve mutfağınızda giderleriniz pis atıkların birikmesi yüzünden tıkanmış olabilir. Bütün bu problemlerinizi profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile tesisatınıza zarar vermeden onarabiliyoruz.

Gideri tıkanmış kişilerin sorunu çözmeleri için tesisatın kırılıp evlerinin şantiyeye dönmesinden korktuğu için genelde bu durumu ertelerler. Fakat bu durumu ertelemeniz size daha çok maddi zarar açabilir. Gelişmiş son teknolojik kameralı cihazlarımız ile bütün bu sorunları dert etmeden profesyonel bir şekilde sorunlarınızı çözebiliyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Atık Su Giderleri

 

Çeşitli konut ve işyerlerinde bulunan mutfak, lavabo ve tuvalet gibi mekanlarda temizlik amaçlı olarak kullanılan sular, atık su boruları yardımıyla yerleşim yeri merkezlerinin kanalizasyon sistemlerine aktarılır. Kanalizasyon sistemine aktarılan atık sular binaların zemin içerisine döşenmiş olan atık su giderleri tarafından gerçekleştirilir. Zemin içerisinde yer alan atık su giderleri çeşitli sebeplere bağlı olarak zaman içerisinde kaçak meydana getirme, tıkanma ve diğer sorunlara sebep verebilmektedir. Atık su giderlerinde zamana bağlı olarak meydana gelen sorunların başında tıkanma gelmektedir.

Tıkanma sorunu atık su borularında genellikle mutfak, lavabo ve tuvaletlerin bilinçsiz bir şekilde kullanımı neticesinde atılan ürün ve atıklardan dolayı kaynaklanmasıdır. Ev ortamlarının yanı sıra yoğun bir şekilde kullanılan işyerlerinde atık su veya kanal tıkanmaları daha çok görülmektedir. Zamanla kullanıma bağlı olarak meydana gelen atık su ve kanal tıkanmaları profesyonel hizmet veren tesisatçılar tarafından bilinçli olarak yapılması gerekmektedir. Zemin içerisine yerleştirilmiş olan bu borular işinde uzman ekiplerce kırmadan, dökmeden ve teknolojik ürünler kullanılarak tespit edilip arızanın giderilmesi gerekmektedir. Bursa gider açma hizmetlerinde 30 yılı aşkın tecrübemize güvenebilirsiniz.

Kanal ve Atık Su Borularında Kullanılan Ürünler

 

Konut veya işyerlerinin yapımı sırasında zeminin veya duvarların gizli bölmelerine atık su boruları yerleştirilir. Borular yardımıyla taşınan atık sular yerleşim yeri sistemine bağlı olan kanallara aktarılır. Hem atık su boruları hem de kanallar gerek kullanıma gerekse de mevsimsel değişimlere bağlı olarak zaman içerisinde tıkanmaktadır. Meydana gelen bu sorunlar konut ve işyerlerinin görünmeyen zeminlerinde olduğu için amatör ekipler tarafından sorunların çözüme kavuşturulması mümkün değildir.

Gelişen teknolojiye bağlı olarak tesisat hizmetlerinde de kullanılan birçok ürün eskiye nazaran daha donanımlı olduğu gibi sorunların kısa sürede ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Her türlü tesisat sorunları artık profesyonel yöntemler yardımıyla alanında uzman tesisatçılar tarafından atık su giderlerine ve kanal sistemine zarar vermeden hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Kanal Açma İşlemleri Nasıl Yapılır?

 

Yıllardır Bursa ilinde hizmet veren firmamız profesyonel ve alanında uzman personelimiz sayesinde ev, işyeri ve çeşitli konutlarda meydana gelen her türlü tesisat sorunlarına anında çözümler sunmaktadır. Ayrıca sunmuş olduğu Bursa kanal açma, Bursa gider açma ve Bursa kanal temizleme hizmetlerinde Bursa'nın en köklü firmalarından birisidir. Yenilikçi ve modern hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız kullanmakta olduğu tesisat ürünlerini teknolojiye paralel olarak takip etmekte ve bünyesine katmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız ev ve işyerlerinde meydana gelen tesisat sorunlarından olan atık su veya kanal tıkanmalarını hızlı ve kolay bir şekilde açmaktadır.

Kullanmakta olduğunuz mimari yapıya zarar vermeden doğrudan mutfak, lavabo ve tuvaletlerden yaptığımız müdahalelerle tıkalın olan kanal ve atık su giderlerini kolayca açıyoruz. Alanında uzman olan ekibimiz ilk olarak tıkanıklığın bulunduğu bölümü teknolojik cihazlar yardımıyla tespit ettikten sonra yüksek basınçlı ve tam otomatik cihazları kullanarak tıkanıklığın giderilmesini sağlamaktadır.

Bütün işemlerimizi kırmadan, dökmeden elektronik cihazlarımız kontrolünde yapıyoruz.